VÁROSUNK

marcali 1 lead"Álom, mit nem láttak még" címmel elevenednek meg a legismertebb magyar operettek január 25-én a Művelődési Ház színpadán. A péntek este 19 órakor kezdődő vérpezsdítő, vidám műsor minden korosztály számára könnyed kikapcsolódást ígér.

 

Az operettet kedvelő közönség a legnagyobb magyar operettekből (Csárdáskirálynő, Marica grófnő, Mágnás Miska) hallhat válogatást, és énekelheti együtt a művészekkel a Szép város Kolozsvár vagy Hajmási Péter című népszerű dallamokat. A színpadon fellépnek a Pódium Színház művészei, városunk szülötte, Palotás Ágnes, valamint Bednai Natália és Ott József.

 

Jegyek elővételben kaphatók a Kulturális Korzóban és az előadás előtt a helyszínen. Jegyár: 2200,- Ft.

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.