VÁROSUNK

Szülők bálja5

Jó hangulatban és nagyszámú résztvevővel zajlott le 2019.02.23-án a szülői munkaközösség által szervezett hagyományos batyus bál.

 

A Marcali Noszlopy Gáspár Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Mikszáth Kálmán Utcai Általános Iskolájának Szülői Munkaközössége tisztelettel köszöni a 2019 évi MIKSZÁTH BÁL sikeres megrendezéséhez nyújtott segítséget!

 

Köszönjük mindazoknak, akik a támogató-, illetve belépő jegyek megvásárlásával, értékes tombola nyeremények felajánlásával támogatták rendezvényünket!

Szülők bálja2

Köszönjük a Szülői Munkaközösség választmányának a szervezésben, előkészítésben és lebonyolításban végzett lelkiismeretes munkáját.

Szülők bálja3

Támogatóink voltak:

 

Indrustrie Elektrik Kft., Marcali Takács Sütöde Kft, Kiss Katalin, Stromájer Katalin, Motoralkatrész Bolt, Dávid Lia Rozi, Péterné Vizoli Mónika, Tüttő József, Kesztyűs Attila, Niklai Zsolt, Niklainé Szencz Virág, Móri Csaba, Samu Tibor, Czuring Bernadett, Lóth József, Hidasi László, Varga Zoltán, Keyo Butik, Bio Kozmetika Kéthely, Gadácsi Csilla, Somogyvári Optika, Giovannoni Manuela Eleonora, Szanyi Tünde, Varga Inez, Pápai József, Csizmadia Edina, Vetro József, Bognár Mónika, Somogyvári Gábor, Beck Tamás, Kisgyura Száva, PK-Eurotrans Kft, Mózer Mónika, Kálóczi Zsolt, Huzsvárné Képes Erzsébet, AVIA Benzinkút, Vékony-Holzhandel Kft, Marcali Művelődési Központ, Szűcs Violetta, Baranyi Zoltán, MICI DEKORMŰHELY, Koltai István, Baranyi Zoltán

 

Köszönjük a támogatást!

 

A szülői munkaközösség a bál bevételét iskolánk tanulóinak javára fordítja.

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.