VÁROSUNK

SAM 6624 lead

A Tudományos Ismeretterjesztő Társulat 48. alkalommal hirdette meg a Kalmár László Matematika versenyt 3-8. osztályok számára. A Somogy megyei verseny főszervezője a kaposvári Kisfaludy Utcai Tagiskola volt.

 

Megyénkben két helyszínen oldották meg a feladatokat a tanulók: Kaposváron és a Marcali Noszlopy Gáspár Általános és Alapfokú Művészeti Iskolában. Iskolánkba a Mikszáth Utcai Általános Iskolából, Siófokról és Balatonföldvárról érkeztek még diákok.

 

Az alsó tagozatosok feladatainak megoldására 60 perc, a felsősök számára 90 perc állt rendelkezésre. Ez idő alatt kellett a feladatokat teljesen kidolgozniuk, és lépésről-lépésre leírni a megoldás menetét.

 

A megyei eredményhirdetésre minden évfolyamról a legjobb 6 diák kap majd meghívást.

 

A galériához kattintson a képre!

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.