VÁROSUNK

IMG 0447

2015 –ben kezdődött Mozsárné Kutor Veronika a helyi képviselő, és a Kulturális Központ közös kezdeményezésére, hogy a Béke park ismét, ahogyan az évtizedekkel korábban is volt, a rózsák parkja legyen városunkban.

 

Ma a Béke parkban újabb 92 tő rózsát ültettek, a GAMESZ dolgozói által újonnan kialakított ágyásokba, mert a korábbiak beteltek, örömünkre. A virágok ültetése megemlékezés arról, hogy 2018 –ban 92 gyermek született Marcaliban. A kezdeményező és a GAMESZ szándéka szerint, évről-évre annyi rózsatövet ültetnek el ahány gyermek születik településünkön.

 

A Marcali Művelődési Központ selyemrózsákkal köszöntötte a kicsiket és szüleiket. Az egybegyűlteket Mozsárné Kutor Veronika a helyi képviselő köszöntötte. Azt ünnepségen megjelent Dr. Sütő László polgármester, Bereczk Balázs alpolgármester és Dr. Mészáros Géza önkormányzati képviselő.

 

Képek: Duzsik Nikolett

 

A galériához kattintson a képre!

 

A galériához kattintson a képre!

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Lergel

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.