VÁROSUNK

capture 20190419 044506

Néhány napja bejelentés érkezett a Google Commerce Ltd. -hez, hogy a Marcali MobilApp alkalmazás tiltott hirdetéseket tartalmaz. A cég előzetes vizsgálat nélkül levette a Google Play áruházából városunk mobilos információ megjelenítőjét.

 

Természetesen tisztában voltak vele az illetékesek, hogy a bejelentés valótlanságot állít, ezért kérték a felülvizsgálatát a döntésnek. Nos tegnap este már ismét elérhető az androidos verzió is. A lenti képre kattintva is elérhető a letöltő oldal, de a Google Play keresőjébe a Marcali szó beírásával is elirányítja a felhasználót a megfelelő helyre.

capture 20190419 044337

Screenshot 20190419 045355 com.android.vending

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Lergel

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.