VÁROSUNK

P1130351 lead

A Mikszáth Iskola zsibongóját a Szülői Munkaközösség tagjai és iskolánk tanulói ünnepi díszbe öltöztették.  Egy gyermek életében a család mellett nagyon fontos szerepet tölt be az iskola. A nevelés csakis egymás mellett állva, közösen működik.

Mint ahogy egy családban is jelen vannak a verőfényes napok csakúgy, mint a felhős időszakok, nincs ez másként az iskola falain belül sem. A mai nap (is) egyike e csodás pillanatoknak. Végtelenül hálásak vagyunk iskolánk Szülői Munkaközösségének, hogy időt, energiát nem sajnálva kedves műsorral tették a mai napot szebbé.

 

Szeretnénk megköszönni a gyönyörű verseket, az őszinte, megható szavakat, dalokat, zenét, figyelmességet. Példaértékű. Köszönjük, hogy részesei lehettünk!

 

A galériához kattintson a képre!

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Lergel

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.