VÁROSUNK

31 bermalas lead

2019. június 9-én, Pünkösdvasárnap 16 órakor kezdődött az ünnepi szentmise a Marcali plébániatemplomban. A bérmálás szentségét Varga László kaposvári megyéspüspök szolgáltatta ki a nyolcadikos hittanosoknak és felnőtt fiataloknak.

 

 

A püspök urat az egyházközség nevében Király Róbert képviselő testületi tag és felesége köszöntötték. A bérmálkozók nevében pedig Tóth Eszter Ágnes és Mali Gergő nyújtottak át ajándékokat és kérték a megyésfőpásztort, hogy részesítse őket kegyelemben e meghatározó szentség vétele által.

 

 

A bérmálásra készülőket Kiss Iván c. prépost, esperes-plébános mutatta be Varga László püspöknek, aki ismételten örömmel jött Marcaliba, hogy a 28 hittanost és a 4 felnőttet megbérmálja. Szentbeszédében az ünnep jelentőségéről, a Szentlélek eljöveteléről osztotta meg gondolatait a jelenlévőknek.

 

A szentmisén Balogh Bálint kántor orgonán, valamint a Fény Gyermekei Zenekar működött közre gitáros, dicsőítő énekekkel.

 

Írta és fotók: Kiss Kálmán

 

A galériához kattintson a képre!

 

A galériához kattintson a képre!

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Lergel

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.