VÁROSUNK

HPIM5107

A Szivárvány Városi Nyugdíjas Egyesület az alábbi felhívást teszi közzé.

 

Az Egyesület 2019-ben ünnepli fennállásának 30-ik évfordulóját. Ebből az alkalomból ajánljuk programjainkat mindazoknak akik szívesen csatlakoznak hozzánk. Van ének és tánckarunk fellépéseket is vállalunk, szeretünk kirándulni és bálozni is jelmezes farsanggal, valamint Erzsébet és Katalin bálokon szórakoztatjuk a táncolni vágyókat.

mini DSCN2007

Többek között Gyótán megrendezésre kerülő „Reuma-Kúra” elnevezésű játékos sport vetélkedőt ahol a talicska szlalomozást vagy a „lepedő akrobatát” lehet kipróbálni hanem a célba dobást és a sodrófa hajítást is lehet gyakorolni.

HPIM5023

Ezeken kívül még sok olyan programunk is van ami felkelti személyes érdeklődésüket pl. szellemi vetélkedők, névnapi köszöntők. Kártyacsaták, színház látogatás és országjáró kirándulásaink is kedvezően alakulnak. Nem utolsó sorban a város lüktető életében és a többi civil szervezet munkásságában is részt veszünk.

 

Egyesületünk minden évben pályázati lehetőséget nyújt be amiből finanszírozni tudunk egyéb költségeket. Az év vége felé a 30 éves évforduló tiszteletére mitegy 200 fő részvételével nagyarányú fesztivált tervezünk, melyet vacsorával és tombolás táncos bállal fejezünk be. A felsoroltakon kívül még sok egyéb programunk van ahova

 

Szeretettel-várjuk mindazokat akik szívesen csatlakoznak hozzánk, hogy szabadidejüket tartalmas programokkal egészítsék ki.

 

Jelentkezni lehet minden csütörtökön a Korzóban található klub helyiségünkben
Múzeum köz 2 vagy
az alábbi telefonokon:
30-856-2929
85-312-098
85-313-158
és a 06.20-560-24-04 mobilon.

 

Ezt ne hagyja ki. Várjuk jelentkezését. A fenti elérhetőségeken.

 

Az Egyesület Vezetősége.

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.