VÁROSUNK

P1200098 lead

Az általános iskolák nyolcadikos tanulóinak pályaválasztását segítettük november 12-én és 14-én tartott nyílt napjainkkal, melyre szép számban érkeztek érdeklődők a helyi és környékbeli általános iskolákból.

 

 

Az első órában általános tájékoztatót tartottunk az iskoláról, majd a nyelvi, informatikai, természettudományi és humán orientációról. Ezután az érdeklődésnek megfelelően leendő diákjaink betekintést nyerhettek az iskola életébe, valamint nyílt órákon vehettek részt számos tantárgyból. A tanórák után megnézték az előző tanévben leérettségizett, egyetemen tovább tanuló volt diákjaink videóüzenetét is, melyben gimnáziumi éveik tapasztalatairól és élményeiről számoltak be.

 

Reméljük, hogy a személyes találkozás iskolánk pedagógusaival, dolgozóival, az itt tanuló diákokkal és a gimnázium hétköznapi életébe való bepillantással segített minden pályaválasztó diáknak, hogy meghozza a jó döntést.

 

Szeretettel várjuk jövendőbeli diákjainkat.

 

A galériához kattintson a képre!

 

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Lergel

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.