VÁROSUNK

DSC 0051 lead

A Marcali Noszlopy Gáspár Általános Iskola Szülői Munkaközössége és a Marcali Noszlopy Gáspár Alapítvány nevében tisztelettel megköszönjük a 2020. évi NOSZLOPY BÁL sikeres megrendezéséhez nyújtott segítségüket!

 

 

Hálásak vagyunk mindazoknak, akik a támogató-, illetve belépőjegyek megvásárlásával értékes tombola nyeremények felajánlásával és pénzbeli adományukkal támogatták rendezvényünket!

 

Köszönjük szülőtársainktól, az iskola vezetőségétől, pedagógusaitól és dolgozóitól kapott segítséget!
A gyönyörű terem-és asztaldekoráció OLÁH KRISZTINA ANNA szülőtársunk érdeme!

 

A megnyitó színvonalas produkcióit iskolánk néptánc, illetve színjáték tanszakos diákjainak előadásában élvezhettük.

 

A kiállított rajzokat a festészet tanszak gyermekei készítették!

Főtámogatóink: MALI ISTVÁN , FŐNIX ZENEKAR, INDUSTRIE ELEKTRIK KFT, ZIEHL-ABEGG KFT, MELKA MEDICINA HUNGARIQUM KFT Euronics Marcali , STAVMAT ÉPÍTŐANYAG KERESKEDELEM ,Partner Autósiskola, Spilák kisgép , VERDA autósbolt, Euro-sarok, Random-Bistro, Varga László, POLIMETALL, Piton Díszállatkereskedés, Kottán Cukrászda, Szántó Kertészet, Mézes Mackó Étterem, Dóra Barkács, Kovács Fotó, Dr Imre Gergely Mátyás, NOA Építő kft, Mini Vitál Tomisa Csaba, Bartis Gold, Huszár József, Rita Art Virág, Mystic Divat, Victoria Sport Zellia bag shop, Transmobil, Zsók Józsefné, Bokréta virág, Marcali Posta, Marcali Agro kft, Varga László, Déghy Bt. Sarok üzletház, Zsand'Arts fantázia ajándékbolt, Tóth Trans, Perfecto Divatáru, Marcello Pizzéria, Fábos László, Kovács Antal, Gazdacentrum, Nemes optika, Balatonboglári Mathiász középiskola Digitális Közösségi Alkotóműhelye, Somogyzsitfa Község Önkormányzata, Weinhardt-Kozma Zsófia, Ziehl.-Abegg, Agroshop Mezőgazdasági alkatrész, Tomisa Attila, Lupus kft-Varga László, Széchnyi Zsigmond Mezőgazdasági Szakgimnázium,Szakközépiskola és Kollégium, Bakonyi Bernadett, Marcali Művelődési Központ, Mester Cukrászda és Étterem, MTKSZ Nonprofit Kft, Kéthelyi Értelmi Fogyatékosok Otthona, TILUX Kft, Szabó Bor Manufaktúra, Kéthely SE, Nikula András Kőfaragó és Fiai, Nikula András Csaba, Lucky Market, Harmath Borászat, Aranyhal Horgászbolt, Nyári ABC Balatonfenyes, Tesco-Marcali, Szíj-Vill Bt, Szíj Eszter, Rádics család, Bozsek Család, Szilágyi István, Juhász Alfréd, Kovács Anett, Szaka Zsolt, Komlódi Norbert, Dézsényi Sándor, Niklai Zsolt

 

A galériához kattintson a képre!

 

A galériához kattintson a képre!

 

A galériához kattintson a képre!

 

A galériához kattintson a képre!

 

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.