VÁROSUNK

03 szalloda

Ma délelőtt kaptam egy „fülest” miszerint megvették a gyógyszállót. Felhívtam Dr. Sütő Lászlót városunk polgármesterét, hogy igaz-e a hír?

Dr. sütő László telefonon elmondta, hogy a hír igaz. Mielőtt a részletekről tájékoztatott volna kérte közöljem a Portálon:

 

 

„Szeretném megköszönni mindenkinek aki segítséget nyújt a koronavírus által okozott gondok, problémák leküzdésében. Azoknak az önkormányzati intézményi dolgozóknak külön is, akik ebből a legnagyobb részt vállalják, és természetesen minden egészségügyi dolgozónak.

 

A városban koronavírusos megbetegedett nincs! Akikkel szemben ellátási felelősségünk van, azokat teljesíteni tudjuk, és nagy valószínűséggel – a meglévő kapacitásainkat figyelembe véve – még sokáig képesek leszünk arra, hogy minden elvárásnak eleget tegyünk. Ez alkalommal is szeretném kérni azokat akik külföldről jönnek haza, hogy tartsák be az önkéntes karantén előírásait, valamennyiünk érdekében.

 

Rátérve a konkrét kérdésre. Ma döntés született arról, hogy a Marcali Szálloda Kft. -ben lévő 10.4 % -os tulajdonrészét a város ugyanazon befektetők részére eladja, akik a többségi részt már megvásárolták az elmúlt napokban. Ez egy nagyon hosszú tárgyalás sorozat eredménye volt, amelyről folyamatosan tájékoztattam a Képviselő-testületet. Függetlenül attól, hogy a jelenleg hatályos rendeletek értelmében magam is dönthettem volna, kikértem a Képviselő-testület véleményét. Sőt szavazást is kértem! A testület jelenlévő 10 tagja egyhangúlag támogatta az eladást.

 

Tájékoztatom a lakosságot arról, hogy szintén döntés született – már a korábbi napokban a Pénzügyi Bizottság bevonásával – arról, hogy megkezdődik a régi kultúrház felújítása, illetve a piac-tér felújítási munkálatai folytatódnak.

 

Szeretném azt is elmondani, hogy minden héten csütörtökön vagy pénteken tájékoztatom a lakosságot a fejleményekről.”

 

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Lergel

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.