VÁROSUNK

korzo kulso

A Marcali Művelődési Központ munkatársaival együtt azon dolgozunk, hogy kulturális programajánlatainkkal, felhívásainkkal segítsük az otthon maradottaknak tartalmasan eltölteni a szabadidejüket.

 

 

Online szeretnénk elérni minden korosztályt, hetente megújuló honlapunkon és facebook oldalunkon. (www.muvhaz-marcali.hu). Aki figyelemmel kíséri oldalainkat, láthatja, hogy gyermekeknek rajzpályázatot hirdettünk, verselésre és történetírásra buzdítottuk a kicsiket, online kiállítási képeket tekinthettek meg a Kortárs Galéria meseillusztrációs kiállításáról. Ügyes kezek címmel, a héten indítottuk el húsvéti kézműves online foglalkozásainkat, remélve, hogy nemcsak a gyerekek, hanem az ügyes kezű szülők is örömmel alkotnak a csemetéikkel együtt!

 

Felhívásaink révén továbbra is örömmel vesszük beküldött fotóikat, amelyen Marcali kulturális életének jeles eseményeit örökítették meg. KultúrPerceket kínálunk NetSzínházi bemutatónkkal, és a városunkhoz kötődő előadóművészek bemutatkozásával, legyen az zene vagy vers.

 

Nagyon népszerű a Kreatív Nagyi pályázatunk, ahol hetente mutatják be kézműves alkotásaikat többfajta technikával a Nagyik, ezzel is bizonyítva, hogy az otthon falai között is maradandó, értékes műveket lehet alkotni.

 

Április 11-én, a Költészet Napján Netverssel várjuk majd Önöket oldalainkon, ahol marcaliak mondják el kedvenc költeményüket, remélve, hogy újra örömet tudunk szerezni a versek kedvelőinek.

 

Hetente megújuló kulturális kínálattal, új felhívásokkal várjuk Önöket, megköszönve, hogy figyelemmel kísérik és aktívan be is kapcsolódnak a neten hirdetett programjainkba.

 

Kollégáimmal együtt remélem, hogy a jelenlegi online tér helyett, nemsokára személyesen is találkozhatunk kulturális-közösségi rendezvényeinken Önökkel!

 

Addig is vigyázzanak magukra, vigyázzunk egymásra!

 

T. Molnár Gertrúd mb. igazgató

 

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Lergel

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.