VÁROSUNK

varoshaza 2

Ismereteim szerint Marcaliban továbbra sincs koronavírussal fertőzött beteg. Az egyetemek által kezdeményezett teszt sikeresen lezajlott városunkban. Eztúton is köszönöm a résztvevőknek, hogy a vizsgálaton megjelentek.

 

 

Jelenleg 17-en vannak kötelező házi karanténban. Eddig összesen ez 91 főt érintett.

 

Az Idősek Otthonára vonatkozó korlátozó intézkedéseimet továbbra is fenntartom. Az óvodákat, bölcsődét Marcaliban nem zártuk be, azok folyamatosan működtek és működni fognak. Kérem azokat, akik igénybe kívánják venni a szolgáltatást, minden héten pénteken 12.00 óráig az intézményvezetők felé jelezzék azt. Bármikor bővíteni tudjuk az ellátási kapacitást akár 100%-ig is, vagyis visszaállhat a járvány előtti állapot.

 

A strand megnyitását, összhangban az operatív törzs ajánlásával június elején tervezzük.

 

A piac ezen a héten korlátozott rendben működött. Jövő hét elején döntök arról, kikérve az érintettek véleményét, hogy megszokott üzemmódban nyisson ki a piac. Tervezem a kulturális intézmények fokozatos megnyitását is. Tekintettel arra is, hogy megkezdjük a nyári táborok szervezését.

 

Ezúton is megköszönöm az önkormányzat és intézményei valamennyi dolgozójának segítséget, amelyet munkánkhoz nyújtottak, a város polgárainak pedig, hogy segítik egymást, figyelnek egymásra és a lazítások ellenére valamennyiünk érdekében betartják a szabályokat.

 

Tisztelettel:

 

Dr. Sütő László
Polgármester

 

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Lergel

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.