VÁROSUNK

 P1380915

Péntek délután négy órától, este hatig tartott a Marcali Művelődési Központ, „Mozgó Kultúrház” családi programjának záró eseménye. A programban városunk parkjainak játszóterein az intézmény dolgozói kitelepültek sátorral, padokkal és várták a gyerekeket, felnőtteket egy kis közös együttlétre.

 

 

Az utolsó együttlétre egy kicsit bővítették a kínálatot, ugrálóvár, mesekuckó, mobil játszótér. A gyerekek egy kis nassolni valót, palacsintát és persze üdítő italt is kaptak.

 

Dr. Mészáros Géza a körzet önkormányzati képviselője köszöni a támogatást: a Művelődési Központ munkatársainak, a GAMESZ munkatársainak, az Óvodai Központ munkatársainak, Fekete Lajos mesterszakács étterem tulajdonosnak, Katona Kornélnak, ifj. Kiss Lajosnak, a támogatást Gadányi Albert Táska -i polgármester úrnak és családjának, Mohari Zsolt önkormányzati képviselőnek, Nemes Endre szikvizesnek és a részvételt Molnár Ágnes Anna önkormányzati képviselőnek.

 

A galériához kattintson a képre!

 

 

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.