P1070690-100Szeptember 4-én a megyei első osztályú bajnokság fordulóján a Balatonkeresztúr hazai pályán fogadta a Marcali együttesét. Az ifjúsági mérkőzésen a Marcali gárda 4-1-es győzelmet aratott.

A felnőtt mérközés 16:30-kor kezdődött, az első 30 perc küzdelmes, mindkét oldalon több helyzetet eredményezett. Az első gólt a 37. percben, szögletből Skoda Attila szerezte meg a hazaiaknak (1-0). Megkezdődött a gólgyártás. A 43. percben elvégzett tizenegyest Keöves András értékesítette (2-0). A szünetet követően tovább folytatódott a keresztúri támadás sorozat a marcaliak kapuja ellen. A 51. percben egy gyors támadást követően Bakos Péter szerezte meg a keresztúriak harmadik gólját. (3-0) A legkülönlegesebb gólt Horváth Attila szerezte meg az 61. percben, a kapu előtt felfelé rúgott labda pattant be a marcali kapuba, a közelben álló keresztúri szurkolók nagy megelégedésére (4-0). A 80. percben jött a következő keresztúri gól, ismét egy támadást követően, Somogyi Zsolt éles szögből rúgta a labdát a hosszú sarokba a kapufa segítségével. (5-0). Két perc múlva az ellentámadást követően gyors és szép gólt szereztek a marcaliak (5-1). ( A villámgyors esemény miatt a gólszerző nevét a "krónikás" nem tudta lejegyezni.) A fáradó játékosok egyre többször reagáltak figyelmetlenül és követtek el szabálytalanságokat, aminek az eredményeként az utolsó percben Varga Martin, marcali játékost a bíró a második sárga lapot követően kiállított. Mivel a tizenhatoson belül történt az utolsó szabálytalanság, ezét tizenegyest kapott a Keresztúr, amelyet Matucza Csaba, hazai kapus értékesített. (6-1)