Kezdőlap

IMG_6779Régi hagyomány nálunk, hogy iskolánk tanulóit felkérik karácsonyi szereplésre. Az adventi időszakban a híres vörsi betlehemet látogatók és a hívők közössége előtt mutatták be iskolánk diákjai az ünnepet köszöntő műsorukat. Ebben az évben Vörs mellett Balatonberényben is felléptünk. Hála a lelkiismeretes felkészülésnek és a karácsonyi angyaloknak bensőséges és szép ünnepet varázsoltunk Isten házába.

Az ünnep-sorozat a balatonszentgyörgyi templomban ért véget. Intézményünk vezetője megköszönte a szereplőknek és felkészítő tanáraiknak a színvonalas műsort, mindannyiunknak békés, áldott karácsonyt kívánt, majd átadta a különleges ajándékokat: Lantos Ferenc Kossuth-díjas képzőművész által az iskola számára tervezett logóval díszített nyakkendőket. Mostantól minden kiemelt iskolai eseményen és szereplésen, ballagásokon és versenyeken ezeket fogjuk viselni, ezzel is mutatva összetartozásunkat.

Az iskolába visszaérve, a gyerekek és pedagógusok örömmel próbálgatták az ajándékot. A fiúk körbeállták az igazgató urat, aki türelemmel vezette be őket a nyakkendő kötés rejtelmeibe.

(a galéria kis képekre kattintva érhető el)

{module [99]}

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.