Kezdőlap

uszas6 érem az ANK Delfin Kupán!

6 érmet szereztek a Marcali Úszó Club sportolói a 2012. május 12-én, Pécsen megrendezett XXII. ANK Delfin Kupán. A rangos utánpótlás-versenyen 14 egyesület több, mint 150 úszója adott számot tudásáról. Egyesületünk 8 fiatallal képviselte magát. A kiváló hangulatú megmérettetésen érmekkel, helyezésekkel, szép egyéni csúcsokkal és remek élményekkel gazdagodtak gyermekeink.

Nagy Aliz (2002) 50 mellen első, Dudás Ádám (2002) 50 gyorson és 50 pillangón második, 50 háton harmadik, Sandrik Ádám (2004) pedig 25 pillangón második és 25 háton harmadik helyezést ért el. A Pintér Hargita (2000), Nagy Aliz (2002), Papp Dániel (2001), Dudás Ádám (2002) összeállítású 4X50 méteres vegyes váltónk pedig az ötödik helyen zárta a napot. Részletes eredmény!

4 ezüst- és 4 bronzérem a Nyugat-dunántúli Régió Bajnokság első fordulóján!

Négy ezüst- és négy bronzérmet szereztek a Marcali Úszó Club sportolói a 2012. május 5-én megrendezett Nyugat-dunántúli Régió Bajnokság első fordulóján, Szombathelyen. A színvonalas megmérettetésen 11 ifjú tehetségünk képviselte eredményesen egyesületünket. Rutinosabb versenyzőink érmekkel és helyezésekkel, míg a kisebbek nagyon szép egyéni csúcsokkal gazdagodtak. Részletes eredmény!

{module [99]}

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.