Kezdőlap

Bsztgy_iskola2012-től a Veszprémi Egyetem nyelvvizsgaközpontja lettünk. Május 10-én és 12-én sikeresen lezajlottak iskolánkban az első német és angol középfokú és felsőfokú Pannon nyelvvizsgák. Május 10-én délután a szóbeli , 12-én pedig írásbeli tudásukról adhattak számot a jelentkezők. Mivel intézményünk az egyetem referencia iskolájává lépett elő, nyolcadikos tanulóink minden évben két alkalommal alapfokú próbanyelvvizsgát írnak mindkét idegen nyelvből. Május 15-én írták meg tanítványaink ezen nyelvvizsgákat, melyeket az egyetem nyelvvizsga tanárai javítanak ki és ezt követően küldik meg az eredményeket részünkre.

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.