Sport

SPR 5920

Ma reggel kilenckor játszotta a szezonban a második hazai mérkőzését a serdülő kézilabda csapatunk. Magabiztosan győztek a Tolna ellen. Gratulálok!

Szántó Angéla nyilatkozata:

A mai mérkőzésen már viszontláttam a lányoktól azokat az elemeket amit hét közben edzésen gyakoroltunk. ennek nagyon örültem, hogy amit begyakoroltunk azt a mérkőzésen is megmerik csinálni a lányok. Jól védekeztünk és ebből tudtunk lerohanás gólokat dobni, az első félidőben. A második félidőben már előfordult, hogy nem tudtuk tartani a beállóst. A második félidőben már többször cseréltem, mindenkinek volt lehetősége a játékra.

Külön ki kell emeljem a Borbély Lilit aki 8 gólt dobott, illetve a Senoha Kitti és a Vajda Lilla 5-5 góllőtt. A Kittinek az eredményességét külön is megdicsérném, mert egyre gólerősebb.

Dicséret illeti a csapat minden játékosát, mert mindenki hozzátette a magáét a győzelemhez. Gratulálok a lányoknak!

start stop bwd fwd

Navigáció a nyilakkal lehetséges, illetve a galéria automatikusan töltődik a lejátszás gombra kattintva. Nagyobb méret jobb egérgomb ... megnyitás új lapon.

Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!

Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.