Sport

kezilabda

A Kézilabda Országos Gyermekbajnokság U11 –es korosztályos bajnokságának második fordulójában vasárnap Siófokon mérkőztek a marcali kislányok. Eredmények: Marcali Város Szabadidő SE - Hévízi Sportkör 19-16 (10-6) Kozármisleny Sportegyesület 1 - Marcali Város Szabadidő SE (13-4)

Balogh Piroska nyilatkozata.

Az első mérkőzésünket vasárnap a Hévíz ellen játszottuk. Gyakorlatilag az egész mérkőzést mi uraltuk. Az első félidő az 10-6 volt a javunkra. Mind a két sor aki az első félidőben szerepelt az jól teljesített. A második félidőben is magabiztosan vezettünk, és a végeredmény az 19-16 lett. Dicséret illeti az egész csapatot, szinte mindenki dobott gólt. Ügyesek voltak a lányok.

Következett a Kozármisleny. A Kozármislenynek két csapata van benevezve a bajnokságba. A múltkor a 2004-2005 –ös születésű lányokból álló csapatukat magabiztosan legyőztük. Most a 2003 –as korosztállyal mérkőztünk. Ők fizikálisan jóval erősebbek, nagyobb lányok, azt gondolom, hogy tudásban is előrébb tartanak, mint mi. Ez tükrözi is az eredmény. Az első félidőben 13-4 volt már a végén 30-10 lett az eredmény.

Annak ellenére, hogy ekkora lett a gólkülönbség elégedett vagyok, mert sikerült nagyon sok jó dolgot megcsinálnunk, amit edzésen gyakorlunk. Van már üres be befutás, az átlövések, a bevitt labdák.

Biztató volt a játékunk a vereség ellenére, jó úton járunk. A nagyarányú vereségben közrejátszott az ellenfelünk fizikai fölénye - a kapusuk például akkora, hogy szinte feléri a felső kapufát – jóval nagyobb erősebb lányokból áll a Kozármisleny.

Szeretném külön megemlíteni a Borbély Bori és a Németh Zsóka teljesítményét, akik ezek ellen a nagylányok ellen is gyönyörű dolgokat tudtak csinálni!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!

Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.