MANORKA projekt …

Megjelent: 2014. szeptember 04. Csütörtök, 13:10

DSC 2625

A Kisvárosi Önkormányzatok Országos Érdekszövetsége a MANORKA projekt keretében workshopot tartott ma délelőtt a Marcali Kulturális Korzó mozi termében.

A megjelenteket Dr. Sütő László Marcali Város Polgármestere a KÖÉOSZ alelnöke köszöntötte, majd az "Önkormányzati kapacitásépítés norvég-magyar együttműködéssel" című projektről tartott tájékoztatást Schmidt Jenő - TÖOSZ Elnöke, Tab város polgármestere -
Lipták Rita Márta a Marcali Járási Hivatal vezetője tartott előadást a hivatalban intézhető időskorúakat érintő ellátásokról.

Jó gyakorlat bemutatása következett, Marcali város idősellátásáról, Hartal Katalin Szociális és Egészségügyi Szolgáltató Központ Igazgatója előadásában.
{besps}2014a/2014-09-04-13-01-10{/besps}