Skip to main content

Egy arany, egy ezüst!

Írta: ifj. Kőrösi András
Megjelent: 2011. december 07. Szerda, 18:33

2002.22011.12.04-én vasárnap Keszthelyen rendeztek kispályás labdarúgó tornát a 2001 és 2002-ben született focistapalántáknak. A Marcali VFC mindkét korosztályban képviselte városunkat és nagyszerű eredményeket értek el.

A 2002-es korosztályban Hévíz, Keszthely, ZTE, Siófok, Lurkó Szombathely, Tapolca, Marcali VFC mezőnyben az előkelő 2. helyet szerezte meg csapatunk. A torna egyik gólkirálya Sárosi Ádám lett, a legjobb kapusának pedig Harcz Bencét választották. A csapat tagjai: Harcz Bence, Kutor Gábor, Kutor Bálint, Fazekas Zsombor, Lengyel Márk, Sárosi Ádám, Suchmann Dániel, Bojtor Barnabás, Szilágyi Patrik.

A 2001-es korosztályban Keszthely, Hévíz, Tapolca, Siófok, ZTE, Marcali VFC mezőnyben 1. helyezett lett csapatunk. A torna gólkirálya Belső Marcell lett, a csapatot és kapusunkat - Németh Olivért - is dicséri, hogy a tornát kapott gól nélkül zártuk! A csapat tagjai:Németh Olivér, Németh Bence, Géczi Dániel, Móricz Koppány, Takács Bálint, Ivusza Ádám, Belső Marcell, Fonyó Richárd.

(a galéria kis képekre kattintva érhető el)

{module [99]}

Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb