Kata_Szekszard-09Szekszárdon, idegenben kezdett a Marcali VSZSE felnőtt és junior kézilabda csapata tegnap délután. A hazai csapat a Fekete Gólyák alaposan megerősödött minden korosztályban erre a szezonra. Az elmúlt szezonban az NBI –ben játszó Szekszárdi UKSE csapata csődbe ment és azok akik maradtak a Tolnai megyeszékhelyen az FGKC –hez igazoltak.

Eredmény: Szekszárdi FGKC - Marcali VSZSE 36-29 (17-16)

Marcali góllövők: Balogh Beatrix (9), Balog Piroska (7), Gácser Klaudia (5), Hanusz Boglárka (5), Klász Karola(2), Major Andrea (1)

Balogh Bea nyilatkozata:

Azt gondolom, hogy egy nagyon jó első félidőt játszottunk, mind a két oldalon sok gól esett 17-16 volt a félidei eredmény. Jól ment a támadó játékunk, a védekezésünk itt-ott akadozott. A második félidőben elsősorban a védekezésünkkel volt gond. A második félidő közepén a támadásban több hibát követtünk el, és ezekből kapott gyorsindításos, lerohanásos gólokkal tudott „ellépni" a hazai csapat. Ott volt egy „törés" a csapatunknál és sajnos tovább tudták növelni az előnyüket.

Úgy látom a jegyzőkönyvből, hogy Te is játszottál és 9 gólt is lőttél! Rendben van a lábad?

Igen végre úgy érzem, rendben van.

Két erős csapattal kezdünk, hiszen szombaton 22 –én a Győr lesz az ellenfelünk Marcaliban. Mire számítasz?

Változás volt a Győrnél is mert az elmúlt évi bajnok csapatuk szinte egy az egyben átigazolt a Veszprémhez az NBI –be. Egy új csapattal fogunk valószínűleg találkozni, de hát tudvalévő, hogy a győri utánpótlás az nagyon erős. Valószínű, hogy megint egy nagyon jó csapatot sikerült összeválogatniuk.

Képek: Pamuki Alexa

{gallery watermark=1 watermark:position=se watermark:x=10 watermark:y=10}2012-09-17-09-06{/gallery}

Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!

Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.