Skip to main content

III. Industrie Elektrik Utánpótlás Labdarúgó Torna

Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2013. január 12. Szombat, 19:04

SPR_0025Hévíz, Kaposvár, Marcali, Nagykanizsa, Szombathely, Tapolca, Veszprém tízéves focistái adtak randevút ma a Marcali Városi Sportcsarnokban egymásnak a III. Industrie Elektrik Utánpótlás Labdarúgó Tornán. A két csoportba sorsolt, majd alsó és felsőházi rájátszást mérkőző csapatok 4-5 mérkőzést játszottak. Kiváló alkalmat teremtettek a rendezők a felkészülésre. A rendezés és a körülmények - a már korábban megszokott magas színvonala -, egészen biztosan jó hírét viszi városunknak.

Csapatunknak első „ránézésre" nem igazán sikerült a mai napja, de a torna résztvevői igazán jó csapatok voltak. Úgy gondolom a hatodik helyünk egy jó eredmény. A csoportunkban a későbbi első és harmadik helyezettől kaptunk ki. És azt is hozzá kell tennem, hogy NBI –es csapatok utánpótlás gárdáival mérkőztünk és szoros meccseken kaptunk ki.

Végeredmény:

I. Lurkó UFC Szombathely

II. Veszprém

III. Nagykanizsa UFC

IV. Tiac VSE Tapolca

V. Kaposvár BFLA

VI. Marcali VFC

VII. Keszthely SC

VIII. Hévíz SK

Gólkirály:

- Kovács Levente (Lurkó UFC) 4 gól

- Rédling Kevin (Veszprém) 4 gól

- Török Gergő (Tapolca) 4 gól

Legjobb mezőnyjátékos: Rédling Kevin (Veszprém)

Legjobb védő: Giczi Kevin (Tapolca)

Legjobb kapus: Kálovits Henrik (Nagykanizsa)

Legjobb hazai játékos: Rácz Levente

{gallery watermark=1 watermark:position=se watermark:x=10 watermark:y=10}2013-01-12-18-09-52{/gallery}

{gallery watermark=1 watermark:position=se watermark:x=10 watermark:y=10}2013-01-12-18-10-14{/gallery}

{gallery watermark=1 watermark:position=se watermark:x=10 watermark:y=10}2013-01-12-18-10-30{/gallery}

Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb