Fő tartalom átugrása

Súlyosan megsérült egy Marcaliban elgázolt gyalogos

Írta: Somogy MRFK
Megjelent: 2017. március 01. Szerda, 12:46

dsc 6584 0

Az eljárás adatai alapján 2016. november 21-én 9 óra 55 perckor T. K. Marcaliban, a Múzeum köz és a Széchenyi utca kereszteződésében kihelyezett „Állj! Elsőbbségadás kötelező” jelzőtáblánál megállt, majd balra nagy ívben megkezdte a kanyarodást, amikor az úttest közepéhez érve járművével elütött egy áthaladó gyalogost.

 

Az idős asszony az igazságügyi orvosszakértői vélemény alapján 8 napon túl gyógyuló, súlyos sérülést szenvedett. A marcali rendőrök a járművet vezető 40 éves helyi nőt a nyomozás során közúti baleset gondatlan okozása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki, aki szabadlábon védekezhetett.

 

A Marcali Rendőrkapitányság az eljárást a napokban befejezte és az ügyben keletkezett iratokat bíróság elé állítási javaslattal megküldte a Kaposvári Járási és Nyomozó Ügyészségnek.

Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb