Fő tartalom átugrása

Tanárnőt bántalmazott az indulatos anya

Írta: Somogy Vármegyei Főügyészség
Megjelent: 2026. augusztus 24. Hétfő, 08:34

hely

A Kaposvári Járási Ügyészség Barcsi Kirendeltsége közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntette miatt nyújtott be vádiratot egy nővel szemben.

 

 

A vád szerint a terhelt 2026 júniusában úgy értesült, hogy fiát a pedagógus megverte, emiatt még aznap délután bement az iskolába és szitkozódva a tanárnőt kereste.

A sértett a kiabálást hallva a vádlotthoz lépett, de ekkor az agresszív nő két kézzel mellkason lökte, majd tenyérrel arcon ütötte. A pedagógus további bántalmazását az iskolaőr és a takarítónő akadályozta meg oly módon, hogy a terheltet lefogták és az utcára vezették.

Az ügyészség a Barcsi Járásbíróságra benyújtott vádiratában felfüggesztett szabadságvesztés büntetést indítványozott a vádlottal szemben.

A képen a bűncselekmény helyszíne látható.

 

 

Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb