A Kaposvári Járási Ügyészség felfegyverkezve elkövetett garázdaság bűntette miatt vádat emelt egy férfival szemben. A vádlott egy kaposvári szórakozóhely tulajdonosa. 2014. április 1. napján a késő esti órákban ott tartózkodott egy 3 fős társaság, akiket a vádlott 23 óra körüli időben felszólított távozásra, mivel közeledett a záróra.
A társaság egyik tagja még meg szerette volna inni a már kifizetett italát, emiatt szóváltásba keveredett a vádlottal, aki egy billiárd dákót vett magához és orrba vágta a sértettet, aki a helyszínről elmenekült társaival együtt.

A nagyatádi rendőrök két rinyabesenyői fiatalt gyanúsítanak, akik tiltott vadászati eszközzel és tiltott vadászati módon vaddisznót ejtettek el.
A Kaposvári Rendőrkapitányság büntetőeljárást folytatott egy kaposmérői nő ellen 1 rendbeli csalás bűntett, 8 rendbeli visszaélés személyes adattal vétség és 16 rendbeli hamis magánokirat felhasználása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.
A Barcsi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya eljárást indított lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy csokonyavisontai lakos ellen. A rendelkezésre álló adatok alapján a 19 éves férfi 2015. június 1-je és 2015. június 20. közötti időszakban jogtalanul behatolt egy csokonyavisontai lakóházba, majd a ház szobájában elhelyezett számítógépből alkatrészeket tulajdonított el.

Teljes terjedelmében égett egy körülbelül harminc négyzetméter alapterületű hétvégi ház szombat éjjel Kaposvár külvárosában. A lángokhoz percek alatt kiérkeztek a megyeszékhely hivatásos tűzoltói, akik két vízsugárral oltották el a lángokat, majd megkezdték az épület átszellőztetését és átvizsgálását. Az eset során senki nem sérült meg.
A Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság büntetőeljárást folytatott egy babócsai lakos ellen tömegszerencsétlenséget eredményező közúti baleset gondatlan okozása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.
Együttműködési gyakorlatot tartott a Somogy Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság, a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság, valamint az Országos Mentőszolgálat Dél-dunántúli Régiójának Kaposvári állomása a Somogy Megyei Büntetés-végrehajtási Intézetben ma délelőtt.

A 7-es főút Dózsa György úti szakaszára a balatonboglári önkormányzati tűzoltók perceken belül kiérkeztek, a balesetnél a motoros megsérült, őt a mentők kórházba szállították. A teherkocsi az útpálya egy részét elfoglalja, ezért a Balatonlelle felé vezető oldalon lelassult a forgalom.
A marcali körzeti megbízottak 2015. június 24-én 12 óra 40 perckor Nikla belterületén ellenőriztek egy 20 éves helyi sofőrt, aki nem rendelkezett vezetői engedéllyel, mert a Marcali Rendőrkapitányság eltiltotta a járművezetéstől. A rendőrök B. Viktort előállították a rendőrkapitányságra, majd meghallgatását követően szabálysértési őrizetbe vették.

A csurgói önkormányzati tűzoltók érkeztek elsőként a helyszínre, akik áramtalanították az épületet, majd kihoztak egy gázpalackot is, amelyet nem ért hőhatás. A tűz két helyiségben pusztított, a lángokat a csurgói és a nagykanizsai tűzoltók közösen fékezték meg, a munkálatokat a Somogy megyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányította. A tűz a ház többi szobájára nem terjedt át, a helyiségek azonban kormozódtak, füsttel telítődtek, az egységek az utómunkálatok során az egész épületet átszellőztették. Az eset során nem sérült meg senki.


A bajbajutott férfi a vízirendőrök segítsége nélkül, önerőből már nem tudott volna partot érni.