
2026.03.19. 09:08 |Vadat gázolt egy gépkocsi a 61-es főút 181-es kilométerszelvényénél, Iharosberény és Pogányszentpéter között.

Itt vannak az egyhetes ellenőrzés eredményei. Több mint 14 ezren nem kapcsolták be a biztonsági övet közlekedésük során.

Bedőlt neki? Nem kellett volna, a rendőrség nem így kommunikál!

Azt hitte, hogy az ellenőrzés már véget ért, ezért sietve indult az autójához egy férfi, hogy gyorsan eltűnhessen a helyszínről. Nem tudta, hogy a civil ruhás pénzügyőrök még a vásártéren vannak – az intézkedésből többmilliós fogás lett.

Bejelzett a szén-monoxid-érzékelő kedden délben egy kaposvári társasház földszinti lakásában, a Petőfi utcában.

A Marcali Járási Ügyészség hulladékgazdálkodás rendje megsértésének bűntette miatt emelt vádat két férfival szemben.

Kedden reggel a település Petőfi utcájából kérték a tűzoltók segítségét, akiknek az esti órákban a Kossuth utca végén kellett beavatkozniuk.

2026. március 17. 14:52 | Kisbusz és személygépkocsi ütközött össze hétfő reggel Lengyeltóti és Öreglak között.

Ahol a pihenést szolgáló ágyneműnek kellett volna lennie, ott valami egészen más lapult. A gondosan becsomagolt, ártatlannak tűnő csomagok első pillantásra hétköznapi szállítmánynak látszottak – a súlyuk azonban gyanút keltett.

Többrendbeli lopás miatt hallgattak ki a rendőrök március 12-én két férfit, akiket azzal gyanúsítanak, hogy a megelőző napokban három lezárt állapotú kerékpárt loptak el Kaposvár belvárosából.

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) budapesti nyomozói iparjogvédelmi jogok megsértése miatt indítottak büntetőeljárást.

Zöldséggel indult, majd cigivel bukott: egy Békés vármegyei családi ház nyári konyhájának gardróbjából csaknem 2 000 doboz magyar zárjegy nélküli dohánytermék került elő – az 52 éves férfi közel hétmillió forint bírságra is számíthat.