50 éves osztálytalálkozót tartottunk augusztus 23 délután Kéthelyen
Írta: Molnár Balázs
Megjelent: 2014. augusztus 27. Szerda, 04:28
Mottó: emlékeink addig élnek, amíg őrizzük őket".
Az 1963-64 -ben végzett két párhuzamos osztály 50 éves osztálytalálkozóra hívta meg a volt osztálytársakat. A 45 főből 25 vettek részt, hatan elhunytak, többeknek fontos programjuk akadályozta meg, hogy megjelenjenek. A tablónkról 9 pedagógus képe néz ránk, sajnos közülük már csak 2 pedagógus él. Közülük Horváth Istvánné Gizi néni, akinek az első tanítványai voltunk jelenlétével megtisztelt bennünket.
{besps}2014a/2014-08-27-04-18-37{/besps}
Navigáció a nyilakkal lehetséges, illetve a galéria automatikusan töltődik a lejátszás gombra kattintva. Nagyobb méret jobb egérgomb ... megnyitás új lapon.