Fő tartalom átugrása

50 éves osztálytalálkozót tartottunk augusztus 23 délután Kéthelyen

Írta: Molnár Balázs
Megjelent: 2014. augusztus 27. Szerda, 04:28

IMG 8123

Mottó: emlékeink addig élnek, amíg őrizzük őket".

Az 1963-64 -ben végzett két párhuzamos osztály 50 éves osztálytalálkozóra hívta meg a volt osztálytársakat. A 45 főből 25 vettek részt, hatan elhunytak, többeknek fontos programjuk akadályozta meg, hogy megjelenjenek. A tablónkról 9 pedagógus képe néz ránk, sajnos közülük már csak 2 pedagógus él. Közülük Horváth Istvánné Gizi néni, akinek az első tanítványai voltunk jelenlétével megtisztelt bennünket.

{besps}2014a/2014-08-27-04-18-37{/besps}

Navigáció a nyilakkal lehetséges, illetve a galéria automatikusan töltődik a lejátszás gombra kattintva. Nagyobb méret jobb egérgomb ... megnyitás új lapon.

Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb