KÖZELBEN

IMG 1244

Az Országos Diáksport Szövetség felhívására az idei esztendőben is beneveztük iskolánkat a Magyar Diáksport Napja 2014 eseményére. A zenés bemelegítést követően, melyet iskolánk testnevelő tanárai Végh Zsolt Józsefné és Tolnai László Ferencné tartottak, következett a hosszútávfutás.

Az idő kegyes volt hozzánk, hisz a délben lebonyolított „apraja – nagyja „iskolai futáson éppen nem esett az eső, így a Diáksport Napi Futótávot, a 2014 métert, minden tanulónknak és tanárainknak is sikerült teljesítenie. Ezt az eseményt a helyi polgárőrök által biztosított, iskolánk melletti utcában tudtuk megvalósítani. A legjobb futókat oklevéllel és ajándéktárggyal jutalmaztuk.

Több helyszínen terveztünk tanáraink és tanulóink számára programokat. Volt aki az alsós váltóversenyeken, a felsős labdarúgó kupán gyakorolta az aktív testmozgást. Ötödikeseink Marcaliban úszással töltötték a délutánt.

Az országos kezdeményezés célját: a sportolás, aktív mozgás megszerettetését sikerült megvalósítanunk, melyre egész tanévben hangsúlyozottan figyelünk. Tanulóink nagy lelkesedéssel várták a nap sporteseményeit. Programjainkat az iskolabuszok indulásáig terveztük, mivel körzeti általános iskola vagyunk.

Programjaink időbeosztása a következő volt:
12.00 – 12.30 Diáksport Napi Futótáv teljesítése az iskola melletti utcában
12.40-15.30 Felsős diák napi labdarúgó kupa a sportpályán
13.30-15.30 Úszás Marcaliban
13.30- 15.30 Alsós sor-és váltóversenyek az iskola udvarán
14.00 -15.30 Leány felsős kézilabda kupa a tornateremben

DSCF1793
IMG_1201
IMG_1217
IMG_1244
IMG_1310
IMG_1369
IMG_1373
IMG_20141003_100135
1/8 
start stop bwd fwd

Navigáció a nyilakkal lehetséges, illetve a galéria automatikusan töltődik a lejátszás gombra kattintva. Nagyobb méret jobb egérgomb ... megnyitás új lapon

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.