Kezdőlap

Ma délután játszotta le a Marcali VSZSE leány kézilabda csapata az Országos Serdülő Bajnokság alapszakaszának 9. fordulóját. A nemzeti Kézilabda Akadémia eddig hibátlan – kilenc mérkőzésből kilenc győzelem – volt az ellenfelünk. Kikaptunk egy jobb csapattól.

SPR 1922

Szántó Angéla nyilatkozata:

Az első félidőben gyengébben játszottunk, mint amit vártunk magunktól, és ahogyan készültünk a mérkőzésre. A második félidőben már nagyon szép megoldásokat is csináltunk. Látványos gólokat is tudtunk szerezni, és a kapusaink is néhány jó védést mutattak meg. A második félidőben játszottunk, úgy ahogy tudunk.

Az első félidőben nagyon elengedtük az ellenfelet, és onnan már nehéz visszajönni. Sajnos a védekezésünk nem volt olyan, mint a második félidőben, amikor is jobban védekeztünk, mint az elsőben. A hibáinkból kaptuk a lerohanás gólokat. Én megdicsérem a csapatot a küzdésért, azért hogy végig komolyan vette a mérkőzést, és megtett mindent annak érdekében, hogy minél jobb eredményt érjünk el.

A Horvát Mira és a Dudás Emese Kamilla 4-4 góllal, a Preisendörfer Gréta és a Jancsek Zsófi valamint a Sárvári Kinga 2-2-2 góllal, és a Buzás Dóri egy góllal járult hozzá a csapat teljesítményéhez.

start stop bwd fwd

Navigáció a nyilakkal lehetséges, illetve a galéria automatikusan töltődik a lejátszás gombra kattintva. Nagyobb méret jobb egérgomb ... megnyitás új lapon.

Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!

Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.