Kezdőlap

SPR 5966

„Számunkra most kezdődik a bajnokság" idézem Sári Árpádot. A sorsolásunk úgy hozta, hogy eddig játszottunk a bajnokságban első, második, harmadik, és ötödik helyezett csapatokkal. Egyedül a nyolcadik Szentendrét győztük le tavasszal ... a mai napig!!! Az örök rivális a bajnokságban kilencedik Mohács érkezett ma a bajnokság 19. fordulójában. Győztünk!

De mielőtt a meccsről írnák, azért ha már elkezdtem sorolni az eddigieket, akkor a hátralévőkről is legyen szó. Március 29 –én utazunk a Pénzügyőrhöz, két ponttal előznek meg minket. Következik újabb két hét szünet és április 11 –én a ma már mögöttünk álló Pilisvörösvárt fogadjuk majd a Csarnokban. Április 18 –án Pécsre utazunk a jelenleg utolsó PEAC –hoz, majd következik itthon a Fradi. A Nagyatád lesz az a mérkőzés, ami véleményem szerint megint csak kiemelkedő fontosságú lesz. Nem csak a presztízs miatt, hanem az utóbbi időben elszenvedett vereségek miatt, amelyek között volt legalább kettő, amit tiszta szívvel a külső körülményekre foghatok. Május 9 –én a negyedik Haladást fogadjuk és május 17 –én a Győr otthonában zárul a bajnokság számunkra.

A mai mérkőzésről ... nagyon készültek a lányok, és rettenetesen akartak győzni. Ma egy CSAPATOT láttam a pályán!, „meghaltak" egymásért, a sikerért. A tapasztaltabb játékosok és a fiatalok is odatették magukat, teljes csapategységet láthattunk! Kivétel nélkül mindenki dicséretet érdemel!

Az eredmény önmagáért beszél! Lehetett volna nagyobb is a különbség ... 5 kapufát számoltam!

Nagy örömet szereztek ma nekünk szurkolóknak. KÖSZÖNJÜK! Köszönöm a lányok nevében is, a lankadatlan bíztatást, a dobosok frenetikus szurkolását! Emlékezetes szép este volt a mai!

Sári Árpád értékelése:

Gratulálni szeretnék a csapatnak a mutatott teljesítményhez, a hozzáálláshoz! Szeretném megköszönni a Balogh Beának a segítségét. Én a héten beteg voltam, nem tudtam edzést vezetni. Rengeteget segített a csapat felkészítésében, látszik az eredményen ez sikeres volt.

A játékról annyit tudnák elmondani, hogy tulajdonképpen a mérkőzés utolsó 5-6 percét kivéve kevés volt a technikai hiba vagy a kihagyott ziccer. A mérkőzés végén védekezést váltott a Mohács, ez egy kicsit megzavart minket. Időt kértem, megbeszéltük és megoldottuk a helyzetet. Dicséret illeti a csapatot, mert nagyon jól játszottak, kitűnő volt a mérkőzés. Szeretném megköszönni a szurkolók segítségét, sokat jelentett a csapatnak, hogy ennyire velünk voltak!