Kezdőlap

SPR 3181

Kalandos volt az utazás .. lerobbant a busz. Döcögős első félidő ... 14-14, Magabiztos játék, megérdemelt győzelem! PEAC-PTE – Marcali VSZSE kézilabda NB I/B női felnőtt 24-29 (14-14). Gratulálok lányok! Következik itthon a Fradi!

Sári Árpád nyilatkozata:

Gratulálok Nektek! Én kívülről azt láttam, hogy komoly feszültség volt a csapában főleg az első félidőben. A bajnokságban minden mérkőzésnek súlya van, egyszerűen nem hibázhattunk ma. Én ezt a terhet véltem látni a lányokon. Aztán a második félidőben már nem volt kétségem a győzelemről. Sokkal jobb csapat vagyunk. Na de az én laikus és hosszas felvezetésem helyett inkább a Te véleményedet kérem.

Én nem éreztem a lányokon, hogy idegesek lennének, a probléma abból adódott, hogy elkéstünk ... elromlott a buszunk. Keveset tudtunk bemelegíteni. Tulajdonképpen a mérkőzés közben melegedtek be a lányok. Az első félidőben az is probléma volt, hogy a jó védekezés mellett, elkapkodtuk a támadásainkat. Sok technikai hibát vétettünk, sok kihagyott helyzetünk volt. A második félidőben már ezt a fölényt realizáltuk, bejöttek a mozgásaink is. Védekezést is váltottunk, szerintem jól működött a 4-2 es védekezésünk. Az utolsó szakaszban egy kicsit megfáradtunk, vezettünk 6 góllal is feljött a Pécs 4 –re. De ez csak egy pillanatnyi kihagyás volt, a mérkőzés végét biztosan lehozta a csapat. Gratulálok a csapatnak, nagyot küzdöttek, szép napot szereztek nekem és minden marcali kézilabda szurkolónak.

start stop bwd fwd

Navigáció a nyilakkal lehetséges, illetve a galéria automatikusan töltődik a lejátszás gombra kattintva. Nagyobb méret jobb egérgomb ... megnyitás új lapon.

Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!

Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.