Skip to main content

Marcali motorosok a Pannónia ringen …

Írta: Bogdán László
Megjelent: 2013. augusztus 20. Kedd, 04:54

DSC 3061 800x534A Marcali pályamotorosok meghívására tegnap elmotoroztam a pályamotorosok Mekkájába Ostffyasszonyfára a Pannónia-ringre.

Marcaliból Kaszás Tamás, Nagy József, Zsok Zsolt, vett részt a délelőtti szabadedzéseken. Horváth Róbert volt a csapat technikai vezetője, háttérmunkása. A szabadedzés alatt dőltek el időmérés alapján a sebességi besorolások. Sportszerűen így három sebességi csoport - kezdő, halladó és profi - tréningezet, már majdnem versenyzett egymással 20-20-20 perces váltásokkal. Ebéd nagyon jó hangulatban telt el.

Délután pihenőidő is volt azoknak, akiknek a motorja rendben volt és javítani, "hangolni" nem kellet rajra. Nagy Józsefnek és Kaszás Tamásnak sikerült a kvalifikálni magukat a délutáni ENDURANCE futamba. Ez már az igazi "nagymenők" versenye volt. A sikeres háttérmunkának köszönhetően a dobogós 3. helyezést sikerült a megszerezni a Nagy-Kaszás duónak!