kekto oregfiuk bajnoksagHétfőn elkezdődött a Kék-Tó öregfiúk bajnokság, Csapatunk Andocs csapatát fogadta a Sport utcai stadionban. Jól kezdtük a mérkőzést, több helyzetet kialakítottunk de sorra kihagytuk őket, és ami ilyenkor szokott lenni az ellenfél egy kontra támadás után megszerezte a vezetést, amit meg is tartott a félidőig. A második félidőt ugyanúgy kezdtünk, mint az elsőt rengeteg helyzetet de sorra kihagytuk őket, egészen a 80-ig percig amikor egy támadás végén megszereztük az egyenlítést, ez után nagyobb sebességre kapcsoltunk és a mérkőzés vége előtt 3 perccel egy lepattanó labdából megszereztük a győztes gólt.

Így csapatunk 3 ponttal zárta a mérkőzést. Marcali Öregfiúk-Andocs Öregfiúk 2-1.

UI: Szombaton délelőtt 10 órakor csapatunk Horvát Goricán ellen lép pályára a Sport utcai Stadionba mindenkit szeretettel várunk szurkolni