Skip to main content

Öregfiúk bajnokság …

Írta: Nagy Sándor
Megjelent: 2013. szeptember 28. Szombat, 04:48

kekto oregfiuk bajnoksagCsapatunknak hétfőn a Balatonföldvár volt az ellenfele. A mérkőzésre Zamárdiban került sor mivel a földvári pályát javítják. Jó pálya, jó mérkőzés így indultunk neki a mérkőzésnek. Sorra vezettük a támadásokat, de mind kimaradtak a helyzeteink, és ahogy lenni szokott a házigazdánk egy ellentámadásból vezetést szerzett. Szerencsére nem sokáig örülhettek a vezetésnek, mert hamarosan egyenlíteni tudtunk így a félidőt 1-1-es döntetlennel zártuk.

A második félidőt is támadásokkal kezdtük és megszereztük a vezetést is, amit sajnos a mérkőzés vége előtt 2 perccel kiegyenlítettek. A mérkőzést 2-2-es döntetlennel zártuk. De mivel a bajnokságban van egy szabály, hogy döntetlen nem lehet így tizenegyes rúgásokkal kellett eldönteni a mérkőzést, amit szerencsére mi nyertünk 5-3 arányban. Így 2 pontot mi 1 pontot pedig a vesztes kapott.

Balatonföldvár Öregfiúk-Marcali Öregfiúk: 2-2, tizenegyesekkel: 3-5

Következő mérkőzésünk 2013.09.30-n hétfőn 17 órakor lesz a Sport utcai Stadionban, ahol Balatonszemes csapatát fogadjuk.