DSC 1018

A kézilabda NB I/B női felnőtt bajnokság 10. fordulójában a Dunaújváros kérésére előrehozott bajnoki mérkőzésen 48 percig érett az újabb bravúr eredmény. Csak a második félidő 18 percében vezetett először a Dunaújváros - a Kozármisleny mögött állnak az ötödik helyen - … sajnos utána „ledaráltak" minket. A helyszínen látva a mérkőzést úgy gondolom, jobban megérdemeltük volna a győzelmet.

Dunaújvárosi Kohász KA II - Marcali VSZSE: 25-20 (9-13)

Góllövőink: Bárczi Kata 7, Szabó Eszter 6, Balogh Bea 3, Gergő Virág 1, Hanusz Boglárka 1, Novográdecz Glória 1, Szecsődi Laura 1,

Dr. Woth Péter nyilatkozata:

Azt gondolom, hogy ezt a mérkőzést nem a Dunaújváros nyerte meg hanem mi vesztettük el. Borzasztó nehéz bármit is mondani … végig egyenlő partnerei voltunk az ellenfélnek, függetlenül attól, hogy kikaptunk. Én sokkal több gondolkozást várok el a kézilabdában annál, mint amit ma a második félidőben mutattunk a pályán.

Az ellenfélnek volt egy olyan játékosa, aki többet tudott hozzátenni a csapat teljesítményhez, nálunk viszont a második félidőre elfogyott gyakorlatilag mindenkinek a „tudománya”, azokat a helyzeteket, amik megvoltak a második félidőben, azokat rendre kihagytuk. Esősorban balszélről ..., amit ennél jobban sajnálok az, hogy a végjátékban nem tudtunk variálni, mert kiállításban voltunk az utolsó 5-6 percben.

Amit az első félidőben nem tettünk meg azt most megtettük. Ziccerben lévő játékosokat megpróbáltuk lerántani, de vagy belőtték, vagy hetest kaptak, mi meg kaptunk egy kiállítást. A végjátékot emberhátrányban játszani pedig nem szerencsés …