VI. Industrie Elektrik kupa - U10

Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2016. január 10. Vasárnap, 16:36

DSCN9096

Hévíz, Kaposvár, Keszthely, Siófok, és a házigazda Marcali részvételével rendezték meg ma délelőtt a VI. INDUSTRIE ELEKTRIK kupát a 10 éves gyerekeknek a Marcali Városi Sportcsarnokban.

Nagyszerű rendezés, hatalmas küzdelem, színvonalas mérkőzések jellemezték a tornát.

A Marcali csapata az első mérkőzésén az utolsó percekben fordítva az eredményen 3:2 arányban győzött a Kaposvár ellen, 0: döntetlent játszott a Keszthely ellen, kikapott a későbbi győztes Hévíz csapatától 3:0 és 3:2 arányban győzött a Siófok ellen ezzel megszerezte a nagyszerű második helyet! Gratulálok fiúk!

A tornát a Hévíz nyerte, második a Marcali, harmadik a Kaposvár, negyedik a Keszthely, ötödik a Siófok.

A mezőny legjobbja: Tóth Zoltán (Hévíz), a legjobb hazai: Vida Miklós, a legjobb kapus: Barkóczy Miklós (Keszthely) 3-3 góllal gólkirályok: Csíkvári Tamás (Marcali), Andor Levente (Hévíz) Reinprecht Bálint (Kaposvár), Marton Kolos (Kaposvár)