Kettőből kettő győzelem

Írta: Várfalviné Laczó Tímea
Megjelent: 2016. február 21. Vasárnap, 18:28

Kozarmisleny944

Kozármislenyben játszottuk tegnap az U 11-es bajnokság 5. fordulóját. Először a hazai csapattal mérkőztünk meg.

A hosszú út után kicsit nehezen lendültünk játékba, sok technikai hibát vétettünk, de a második negyedtől már egyértelműen a mi kezünkben volt az irányítás. Nagyszerű csapatmunkával 64:45-re nyertünk.

Egyből, pihenő nélkül következett a Kasi Delfinek elleni összecsapás. Szoros, kiélezett mérkőzésen/ negyedenként 3-4 pontos előnyre szert téve/ sikerült győznünk.

Nagyon örülök, hogy az előző fordulóban nyújtott játékunkon jelentősen sikerült javítanunk. Sokkal többször tudják már a fiúk helyzetbe hozni egymást, több a passz, kevésbé egyéni a játék.

A kispadról is követik a játékot, és szurkolnak a pályán lévőknek. Gratulálok a fiúknak, kiélezett helyzetben is tudtak küzdeni!!!