SPORT

DSC 1791

Az alapozás utolsó felkészülési tornáján járt ma a Marcali VSzSE női kézilabda csapata Nagyatádon.

Négy csapat: a ZRK Dugo Selo 55’ (Horváth NBI), a Dunaújvárosi KKA Junior (NBI) a Marcali VSzSE és a házigazda Rinyamenti KC (Nagyatád) játszott 2-2 mérkőzést. A sorsolás úgy hozta, hogy a későbbi torna győztes horvát csapattal kezdtünk.

Marcali VSZSE – ZRK Dugo Selo 55’ 25 – 32 (14 – 14)

Góldobók: Szecsődi 9 (2), Tanai 5, Balogh P. 3 (2), Dudás 3, Urbán E. 2, Horváth M. 1, Horváth Zs. 1, Jencski 1

A szakvezetőnk Breazu Máriusz szavatartó ember, ma is forgatta a csapatot, igyekezett mindenkinek lehetőséget adni. Ha nem tévedek még egyszer sem volt a kezdő sorunk ugyanaz az elmúlt hetekben játszott mérkőzéseken. Nyilván az Ő fejében már összeállt a kezdő csapat, de következetes volt ma is és lehetőséget adott szinte mindenkinek. Van sérültünk is, tehát nem a legjobb felállásban játszottunk, az első félidei döntetlen a reálisabb eredmény. A második félidőben már a juniorok is pályára léptek.

A következő mérkőzésre 30 perc regenerálódásra volt lehetőségünk. A levegőtlen nagyon meleg csarnokban játszott első mérkőzés sokat kivett a csapatunkból. A Nagyatádnak volt több mint 2 óra pihenő ideje.

Máriusz most fordított és az első félidőben játszatott több juniort a csapatban, a harapós kedvű Nagyatád ellen, akik kikaptak a későbbi második Dunaújvárostól. Látszott a csapatunkon a fáradság, a dekoncentráció … sokáig csak egyetlen gólra voltunk képesek. 17-8 ra elvesztettük az első félidőt. A szünetet követően nagyságrendekkel jobban játszottunk, és meg is nyertük a félidőt 19-13 ra de ez kevés volt a győzelemhez.

Rinyamenti KC – Marcali VSZSE 30 – 27 (17 – 08)

Góldobók: Balogh P. 5 (2), Szecsődi 5, Jencski 4, Dudás 3, Novográdecz 3, Horváth M. 2, Sárfi 2, Tanai 2, Horváth Zs. 1

Szeptember 10 –én kezdődik a bajnokság. Számunkra Szombathelyen, az első hazai 17 –én lesz a Kozármisleny ellen. Holnap pedig még olvashatnak egy interjút a csapat új szakvezetőjével Breazu Máriusszal, amiben a felkészülés értékelésére, esélylatolgatásra kérem.

A lányoknak gratulálok, mert meggyőződésem szerint végezhettünk volna jobb helyen is. Benne van a csapatban.

A galériához kattintson a képre!

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!

Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.