SPORT

DSC 5069

Pontveszteség nélkül vezeti a bajnokságot csoportunkban az NBI –es szereplésre készülő Vasas. Nem vártam, nem várhattam győzelmet a csapatunktól, mert a vendégeink profi játékosok, kellő tapasztalattal, játéktudással.

A meglepetést mi okoztuk, mert egy nagyszerű első félidőt játszottunk, és kétgólos hátránnyal mentünk az öltözőbe. Talán az lett volna jobb, ha nincs szünet mert a lányaink nagyszerűen összpontosítottak, nagyon jól játszottak nagyot küzdöttek az első félidőben. Nagyon jók voltak az első félidőben!

Aztán bent maradtunk az öltözőben … egyszerűen semmi nem sikerült. Képtelenek voltunk gólt dobni. 3:15 –re kaptunk ki a második félidőben. Sajnálom, mert nem ezt érdemeltük, és nem voltunk gyengébbek 14 góllal!

Marcali VSZSE - Vasas SC 16:30 (13:15)

Góllövőink:
Bárczi Kata 4; Szecsődi Laura 4; Sziva-Balogh Piroska 3; Dudás Emese 1; Jencski Beatrix 1; Mezőfi Brigitta 1; Urbán Edina 1; Tanai Bernadett 1;

Breázu Márius nyilatkozata:

Nagyon nehéz bármit mondani egy olyan meccs után, mint a mai. Az elmúlt bajnokságban készült videókon láttam hasonló mérkőzést, amikor teljesen más volt az első és a második félidő. Akkor is volt egy szenzációs első félidő és a második már nem ment. Ég és föld volt a két félidő között a különbség, akár csak ma.

Számomra nagyon furcsa volt a második félidő. Furcsa volt, hogy a Vasas is nagyon sokat hibázott az első 15-20 percben és ennek ellenére kaptunk 6 vagy 7 gólt, ami nem sok, de mi nem tudtunk válaszolni, nem tudtunk gólt dobni. Voltak olyan időszakok a második félidőben, amikor szégyelltem magamat, mert nem úgy játszott a csapatom, ahogy kell.

Jó hogy a következő forduló a bajnokságban csak két hét múlva lesz, van időnk készülni a Szentendre ellen. De ezt a mai második félidőt nem szabad elfelejtenünk, hanem tanulnunk kell belőle, mindannyiunknak.

A Vasas egy jó csapat, esélyes a bajnokságra. Elfogadom a vereséget tőlük, de a második félidei teljesítményünket, azt nem tudom elfogadni.

Lehet, hogy elsősorban én vagyok a hibás, mert a csapat az az edző tükörképe. 10 perccel a mérkőzés után most nem akarok mást mondani. Volt egy jó félidőnk és egy rossz második félidőnk. Tanuljunk belőle, készüljünk a következő mérkőzésünkre.

A galériához kattintson a képre!

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!

Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.