Győzelemmel kezdett hazai pályán kosárcsapatunk

Írta: Magyar Viktor
Megjelent: 2016. október 16. Vasárnap, 11:56

DSCN2461

Első hazai mérkőzésünkön a jó erőkből álló Oroszlányt fogadtuk. Az első negyedben Kiss Viktor ponterős játékával 6 pontos vezetést szereztünk. A második negyedben kosárra kosár volt a válasz így a félidőt 5 pontos előnnyel zártuk.

A harmadik negyedben nagyon hullámzó volt a játék előbb mi tudtunk kilenc ponttal ellépni majd a negyedet már egy pontos hátránnyal zártuk. Az utolsó játékrészben mi futottunk az eredmény után de csapatként küzdve Mihalics Zoltán fontos kosaraival előbb hosszabbítást majd győzelmet harcoltunk ki.

Marcali VSZSE- Ose LionsII (Oroszlány) 88-87 h.u. (21-15,17-18,21-27,18-17,11-10)

Kiss 24, Sziva-, Horváth N 17, Koma 2, Mihalics 17 csere:Gaál -, Horváth 9/9, Fodor 13, Balogh 5,