DSCN3190

De szerencsére felébredtek a lányaink! Egy nagyon változatos mérkőzésen folytatta a serdülő leány csapatunk a jó szereplését az Országos Serdülő Bajnokságban. A Kozármislenyt láttunk vendégül ma délelőtt… nem hajnalban, nem reggel, hanem fél tizenegykor! De a mi gyönyörű leányaink még szundikáltak a meccs első félidejének kezdetén … nos a cím ezért van.

Befejezem a morgást, és a dicséret ideje következik! Nagyon más volt a folytatás! A félidőben már döntetlen 7-8 gólos hátrányból! Aztán egy szoros második félidő és győzelem! Van CSAPAT, van összetartás, van csapatszellem, van akarat, van tudás! GRATULÁLOK!

Marcali VSzSE - Kozármisleny SE II. 21-19 (11-11)

Góllövőink: Megyeri Zsófi 7, Hajdu Heni 5, Kuti Meli 4, Gaál Virág 3, Pfluger Ami, Légrádi Mesi 1-1.

Szántó Angéla értékelése:

A mérkőzés a mi szemszögünkből nem úgy indult, ahogyan szerettük volna. A 11. percben már 7-1-re vezetett az ellenfél. Óriási akarattal, feljavult védő- és támadójátékkal sikerült a félidő végére kiegyenlítenünk. A második félidőben felváltva vezetett hol a Misleny, hol mi. Aztán a félidő vége előtt 5 perccel átvettük a vezetést, amelyet már nem engedtünk ki a kezünkből.

A győzelem igazi csapatmunka volt, beleértve azokat a játékosokat is, akik a padon izgulták velem végig a meccset, és hangos szurkolásukkal biztatták a pályán levőket. A csapat összes játékosa mindent megtett a győzelemért.