DSC 5743

Igaz a szólás „... szegény embert még az ág is húzza ....” a Marcali VSzSE női kézilabda csapata alig-alig tud kiállni egy-egy bajnoki mérkőzésre. Betegségek, sérülések sújtják a csapatot. Ma megsérült és hetekre kiesett a játékból Szecsődi Laura a csapat irányítója.

Laura a 15. forduló után vezeti a az NBI/B nyugati csoportjának a góllövő listáját 115 góllal. Ma még dobott hozzá 7 –et és megsérült. Valószínűleg bokaszalag szakadás, és remélhetően nincs nagyobb baj de 1-2 hónap kimarad az biztos ... Jobbulást!

A CSAPAT harcolt, küzdött az utolsó pillanatig, de sajnos ez az elszántság nem volt elég a győzelemhez. Nagyon sajnálom nem ezt érdemeltük!

Marcali VSzSE – Gárdony-Pázmánd NKSE : 26-30 (12-16)

Góllövőink: Bárczi Kata 7, Szecsődi Laura 7, Borbély Lili 4, Novográdecz Glória 2, Tanai Bernadett 2, Horváth Mirella 1, Jencski Beatrix 1, Sziva-Balogh Piroska 1, Urbán Edina 1.

Breazu Márius nyilatkozata:

Volt három probléma .... az első: a nagyon sok eladott labda, egy mérkőzésen belül ennyi ki nem kényszerített hiba, ... az nagyon sok. A másik ... a Lara sérülése. Benne van a játékban az ilyen, de ez egy nagyon szerencsétlen helyzet, nagyon rosszul jött a csapatnak. A harmadik pedig az első félidő utolsó 4-5 perce ... akkor még döntetlen volt és nem tudtunk gólt dobni, a félidőben 4 gól hátránnyal fordultunk ... és ez lett a vége is. Ott rontottuk el. Sajnos a kapusok sem remekeltek. Volt legalább 4-5-6 gól, amit nem szabadott volna bekapni. Nagyon rendes emberek mindketten, de ma nem ment nekik.