SPORT
mtksz-allas

received 2580661965413514 lead

A közelgő Terepíjász Országos Bajnokságra készülve a Boronkai Hagyomány Őrző és Íjász Egyesületből három fő állította kihívás elé tudását és fizikai állóképességét, az elmúlt hétvégén rendezett felkészítő és minősítő versenyen.

 

 

A versenynek a Baranya megyei Mozsgó település adott helyet. Két egymást követő napon, 24 tereplőlapra kellett 3-3 lövést leadni a résztvevőknek. Az első napon méretlen távon kellett teljesíteni a versenyt, majd a második napon pedig mért távon.

 

A rendezők hosszú, technikás pályát építettek, melyet az azonos kategóriában indulók egy csoportba kerülve teljesítettek. A megmérettetést még tovább nehezítették az időjárási körülmények, akárcsak az enyhe esőzések és az azt követő forró napsütés. Ennek ellenére egyesületünk versenyzői mindnyájan jól teljesítettek és szép pontszámokat elérve állhattak dobogóra.

 

Egyesületünk versenyzői a következő helyezéseket érték el:

 

Bogyó Gergő 1. helyezett Barebow kadet férfi kategóriában
Géczi Zoltán 1. helyezett Vadászreflex veterán férfi kategóriában
Molnár Karolin Ráchel 1.helyezett Vadászreflex kadet női kategóriában

 

Gratulálunk versenyzőinknek a szép eredményekért!

 

További jó felkészülést kívánunk az országos bajnokságra, amit az idei évben egyesületünk rendez 2021.07.10-11-én.

Írta: BHÍE

 

A galériához kattintson a képre!

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.