Diákolimpia Atlétika Mezei Futás Körzeti Döntő Marcali, Kis-Dörnyei László Emlékverseny
Kedden rendezték meg a Mezei futás körzeti döntőjét Marcaliban, mely ettől a tanévtől kezdve Kis-Dörnyei László Emlékverseny néven szerepel a versenynaptárban.
Laci bácsi hosszú éveken át volt a Marcali DSB elnöke, számtalan mezei futó nyakába akasztott érmet az elmúlt években. Mivel ez a körzet legnépesebb versenye, ezért a Marcali Mikszáth Kálmán Általá-nos Iskola testnevelő munkaközössége kérésére a Somogy Megyei Diáksport Bizottság beleegyezett a névváltoztatásba. Ezzel tisztelgünk Kis-Dörnyei László kollégánk emléke előtt.
Eredmények:
I. korcsoport
Leány egyéni:
1. Buza Boróka – Balatonfenyves
2. Bognár Bianka – Mikszáth
3. Bonnyai Luca – Balatonkeresztúr
Csapat:
1. Mikszáth 20 pont
Barna Izabella, Légrádi Zoé, Bognár Bianka, Jónás Szofi, Rózsa Rebeka, Gulyás Zoé
2. Balatonkeresztúr 54 pont
Dombi Chiara, Negyedes Fanni, Bonnyai Luca, Mózi Natasa, Zákányi Iringó
3. Noszlopy 76 pont
Kutor Dóra, Horváth Hanna, Orsós Zoé, Kőrösi Fanni, Ozvald Dorka
Fiú egyéni:
1. Kónya Botond – Balatonkeresztúr
2. Misák Máté – Balatonkeresztúr
3. Torma Benett – Mikszáth
Csapat:
1. Balatonkeresztúr 16 pont
Kónya Botond, Misák Máté, Nemes Olivér, Tombor Bence, Gelencsér Zétény
2. Mikszáth 20 pont
Torma Benett, Móri Dániel, Börczi Bence, Juhász Máté, Kolompár Ármin
3. Noszlopy 70 pont
Bozsek Bonifác, Burza Péter, Erden Cengiz Kaan, Hajas Ármin, Ujj Szabolcs
II. korcsoport
Leány egyéni
1. Magyar Kinga – Mikszáth
2. Guzsvinecz Dorka – Mikszáth
3. Bogdán Gréta – Balatonfenyves
Csapat:
1. Mikszáth 16 pont
Magyar Kinga, Guzsvinecz Dorka, Varga Izabella, Ledniczki Panna, Babina Mirabell
2. Balatonfenyves 30 pont
Klujber Hanna, Bogdán Gréta, Elekes Edina, Szanyi Dorina
3. Balatonkeresztúr 52 pont
Németh Dorina, Opavszky Eliza, Imre Panna, Tóth Zselyke, Linczender Flóra
Fiú egyéni:
1. Detrich Viktor – Noszlopy
2. Papp Hunor – Mikszáth
3. Végh Zalán – Balatonkeresztúr
Csapat:
1. Balatonkeresztúr 22 pont
Végh Zalán, Kónya Roland, Taylor Michael Ethon, Horváth Péter, Weihrduch Samuel
2. Mikszáth 38 pont
Baranyi Borisz, Farkas Benett, Horváth Zsombor, Papp Hunor, Tóth Ármin
3. Noszlopy 46 pont
Bozsek Bendegúz, Detrich Viktor, Horváth Szabolcs, Kovács Máté, Molnár Kristóf
III. korcsoport
Leány egyéni
1. Buza Ilka – Balatonfenyves
2. Sziva Fruzsina – Mikszáth
3. Kovács Zsanett – Balatonkeresztúr
Csapat:
1. Mikszáth 21 pont
Sziva Fruzsina, Horváth Zsófia, Holdosi Leila, Szabó Anikó, Somogyvári Lara
2. Noszlopy 47 pont
Huszár Lilien, Kutor Kitti, Tóth Fedóra, Kósi Rebeka, Karancz Nóra
3. Balatonkeresztúr 52 pont
Kovács Zsanett, Horváth Nóra, Nagy Zsóka, Madarász Eszter
Fiú egyéni:
1. Kemény Kálmán Kolos – Balatonfenyves
2. Vass Milán – Noszlopy
3. Óvári Soma – Mikszáth
Csapat:
1. Mikszáth 19 pont
Óvári Soma, Varga Dominik, Szován Filip, Korcsog Erik, Tüttő Zsombor
2. Noszlopy 45 pont
Vass Milán, Tamás Bálint, Nemes Viktor, Horváth Szilárd, Bogdán Dániel
IV. korcsoport
Leány egyéni:
1. Detrich Luca – Noszlopy
2. Németh Lili – Mikszáth
3. Bohár Zsófia – Noszlopy
Csapat:
1. Noszlopy 17 pont
Detrich Luca, Bohár Zsófia, Bognár Emese, Takács Anna, Balázs Noémi
2. Mikszáth 30 pont
Németh Lili, Horváth Dominika, Rakics Panna, Obál Zengő, Szakály Bianka
Fiú egyéni:
1. Tamasián Bernát – Mikszáth
2. Kalota Levente – Mikszáth
3. Bohár Bálint – Noszlopy
Csapat:
1. Mikszáth 14 pont
Tamasián Bernát, Kalota Levente, Csomó Bence, Takács Soma, Sallai Bence
2. Noszlopy 26 pont
Bohár Bálint, Bohár Marcell, Rózsa Bence, Takács Gergő, Gadányi Márk
Szován Gábor képei:
A galériához kattintson a képre!
A galériához kattintson a képre!
A galériához kattintson a képre!
A galériához kattintson a képre!
Duzsik Niki képei:
A galériához kattintson a képre!
A galériához kattintson a képre!
A galériához kattintson a képre!
A galériához kattintson a képre!