Skip to main content

II. korcsoportos Diákolimpia Atlétika Többpróba Körzeti Döntő

Írta: Marcali DSB
Megjelent: 2024. április 19. Péntek, 20:31

2029

Ma került megrendezésre a Kozma Andor utcai sportpályán a II. korcsoportos (2013-2014-ben születettek) atlétika körzeti döntő, melyen a következő eredmények születtek:

 

 

Leány egyéni

I. Toronyi Kata Tímea Balatonszentgyörgy 314 pont
II. Fábián Bernadett Mikszáth 311 pont
III. Bogdán Léna Renáta Balatonszentgyörgy 278 pont

Leány csapat:

I. Marcali Mikszáth Kálmán Általános Iskola 1474 pont

csapattagok: Ágoston Amina, Bognár Bianka, Fábián Bernadett, Gulyás Zoé, Trombitás Borbála, Verbovszki Maja;

felkészítők: Czippán Renáta, Légrádi-Pék Evelin;

II. Balatonkeresztúri Festetics Kristóf Általános Iskola 1266 pont

csapattagok: Negyedes Fanni, Bonnyai Luca, Móri Natasa, Gyurina Katalin, Dobos Kíra, Zákányi Iringó;

felkészítő: Somogyi Zsolt;

III. Marcali Noszlopy Gáspár Ált. Isk. és AMI 1199 pont

csapattagok: Rigler Rebeka, Magyar Bíborka, Bohár Lara Aida, Kutor Dóra, Ozvald Dorka, Posza Szilvia Zorka;

felkészítők: Csentei Gabriella, Lauerné Németh Lívia, Tóthné Laczó Erika, Rácz István, Rózsáné Nagy Elza;

Fiú egyéni:

I. Balog Tibor Noszlopy 304 pont
II. Móri Dániel Csanád Mikszáth 275 pont
III. Kolompár Ármin Krisztián Mikszáth 246 pont

Fiú csapat:

I. Marcali Noszlopy Gáspár Ált Isk. és AMI 1273 pont

csapattagok: Balog Tibor, Soltész Gábor, Ujj Szabolcs, Grosse-Pawig Tyler, Szalai Noel, Burza Péter;

felkészítők: Csentei Gabriella, Lauerné Németh Lívia, Tóthné Laczó Erika, Rácz István;

II. Marcali Mikszáth Kálmán Általános Iskola 1262 pont

csapattagok: Bogdán Noel, Gyurkó Ádám, Kolompár Ármin Krisztián, Móri Dániel Csanád, Nyerges Dávid, Torma Benett;

felkészítők: Czippán Renáta, Légrádi-Pék Evelin;

III. Balatonkeresztúri Festetics Kristóf Általános Iskola 1106 pont

csapattagok: Kónya Botond, Misák Máté, Nemes Olivér, Tombor Bence, Németh-Skoda Mirkó;

felkészítő: Somogyi Zsolt;

IV. Festetics Pál Általános Iskola és AMI (Böhönye) 893 pont

csapattagok: Balogh Dáriusz, Orsós Milán, Pál Benett Dorián, Rádics Levente, Orsós Ferenc Valentin, Kuti Szebasztián Dzsúlió;

felkészítő: Takács Balázs

 Jegyzőkönyvek: fiúk | lányok

 

Képek: Szován Gábor

 

A galériához kattintson a képre!

 

A galériához kattintson a képre!

 

 

 

Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb