Kenguru bajnokság...

U 11-es kosárlabda csapatunk vasárnap Balatonfüreden játszotta az utolsó forduló mérkőzéseit.
Az első összecsapáson a velencei együttes ellen az első félidőben még szorosan tartottuk az eredményt/36:44/, de a második játékrészben kijött ellenfelünk fizikai fölénye, így sajnos nagyarányú vereséget szenvedtünk.
A második meccset végig kezünkben tartva, magabiztos játékkal nyertük meg, s így a 22 csapatos bajnokság 11. helyén végeztünk.
Reális ez az eredmény, ugyanis csupán négy 2014-es születésű játékosunk van, a többiek mind egy évvel fiatalabbak ennél a korosztálynál. Dicséret a fiúknak a tisztes helytállásért, és főként azért, hogy sikerült csapattá kovácsolódniuk!

KENGURU BAJNOKSÁG -U 11 - 8. forduló - C csoport
Balatonfüred
2025. 05. 11.
Marcali Szürkefarkasok-AF-Velencei Csukák
62:96 /15:27, 28:24, 13:19, 6:26/
Nyakas Barnabás 18, Burkhalter Ármin 17, Krulik Ádám 5, Nagy Gergő 6, Ónadi Teodor, Gazsák Donát 6/3, Huszár Bertalan 2, Francsics Áron 1, Guricza Bence 1, Szabó Kristóf 5, Gyurkó Ádám 1
Fűzfői AK-Marcali Szürkefarkasok
43:66 /8:10, 12:17, 1:22, 22:17 /
Nyakas Barnabás 13, Burkhalter Ármin 17, Krulik Ádám 1, Nagy Gergő 8, Ónadi Teodor, Gazsák Donát 10/3, Huszár Bertalan 5, Francsics Áron 3, Guricza Bence, Szabó Kristóf 3, Gyurkó Ádám 6