Hátha mégis összejön a csapat! Hajrá, csajok!
Tegnap este a Marcali Kiss László Sportcsarnokban volt még egy kézilabda edzés – méghozzá egy olyan, amelynek most talán a szokásosnál is nagyobb jelentősége van.
Még a nyár elején Dombóváriné Gyöngyi, a Marcali VSZSE kézilabda-szakosztályának vezetője arról beszélt, hogy létszámhiány miatt sajnos nem tudnak csapatot indítani a vármegyei bajnokságban.
Az a néhány lány azonban, aki Marcaliban él, illetve a közelben tanul, nem hagyta ennyiben a dolgot. Szervezkedni kezdtek, hátha sikerül annyi játékost összegyűjteni, hogy mégis összeállhasson a csapat.
Tegnap este pedig már a pályán is megtették az első lépést: Szecsődi Laura vezetésével – egyelőre még kevesen – elkezdték az edzéseket. A remény tehát él, hogy sikerül újabb játékosokat találni, és végül mégis ott lehet a marcali női kézilabdacsapat a bajnokságban.
Hajrá, csajok!
Sok kézilabdát szerető marcali szurkolóval együtt mi is nagyon reméljük, hogy meglesz az a csapat!
A galériához kattintson a képre!