VÁROSUNK

DSC 0772Július első hetében Zánkán teniszeztünk pályázat útján az országos iskolatenisz táborban az Erzsébet program keretében. A tábor olyan neves edzők, játékosok részvételével zajlott, mint az egyik legeredményesebb magyar olimpikon női teniszező Szávay Ági és az iskolai teniszprogram vezetője Sebestyén Kata. Marcalit és a Noszlopy iskolát 5 fő képviselte nagyon lelkesen és eredményesen Magyar Viktor vezetésével. A teniszezés mellett kalandtúráztunk, bátorságpróbáztunk, etno soundoltunk, csörgőlabdáztunk, strandoltunk és új barátságokat is kötöttünk.

A táborról több média is készített felvételt melyben iskolánk tanulója Szarka Álmos is nyilatkozni fog.(echo tv,m1, atv) 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.